Azyl pro milence Jihočeský kraj

Milenecký azyl České Budějovice, Tábor, Písek a další azyly pro milence a hodinové hotely v Jihočeském kraji

Lovebunny Azyl Strakonice

Jihočeský kraj

Exklusivní milenecký azyl nedaleko centra ve Strakonicích. K dispozici je ložnice, obývák, kuchyň, koupelna a wc. Možno i pro více než 1 pár. Ke každému ubytování je malé občerstvení.
722 164 172 Na Ohradě, Strakonice
Lovebunny Azyl Strakonice Strakonice

Relax Azyl Cleopatra ČB

Jihočeský kraj

Přijdte se ohřát do privátního wellness centra a užíjte si naprosté soukromí. Nabízím krásné prostory našeho relaxačního centra s vířivkou a saunou, příjemné intimní osvětlení, svíčky, případně i láhev sektu. Můžete u nás se svým partnerem, svou partnerkou strávit nezapomenutelné romantické chvíle. Nemáte kam jít a obyčejný pokoj vás neuspokojuje? Těšíme se na Vaši návštěvu.
737 503 383 B.Smetany 13, České Budějovice
Relax Azyl Cleopatra ČB České Budějovice

Milenecké azyly a hodinové hotely v Jihočeském kraji

Soukromý

Tábor Soběslav

Nabízím pro vaše erotické hrátky hodinový pokoj v okresu Tábor . Pokoj je situován v baráčku. 100% diskrétnost zaručena .Vybavení WC koupelna na pokoji TV po dohodě možnost občerstvení.

Penzion U Kohouta

Vráž u Písku

Penzion U Kohouta Nabízíme krátkodobé ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích, vybavených wc,sprchou, tv a wifi. Diskrétnost zaručena. Cena 600 kč/3hod.

AZYL /BYT/ LEVNĚ

Jihočeský kraj

DISKRÉTNÍ MILENECKÝ AZYL V KLIDNÉM PROSTŘEDÍ UPROSTŘED KRÁSNÉ PŘÍRODY S MOŽNOSTÍ DISKRETNI PROCHÁZKY.JEDNÁ SE O ZAŘÍZENÝ ZDĚNÝ ÚTULNÝ BYT S BALKONEM A GARÁŽÍ 20MIN. OD ČB,30MIN. OD PÍSKU,10MIN OD VODŇAN.MOŽNOST ZTRÁVENÍ CELÉHO VÍKENDU ČI TÝDNE.CENA 400,-PRO 2 OSOBY A NOC.TÝDEN 2000,-MOŽNOST I DLOUHODOBÉHO PRONÁJMU.CENA 3200,-(+POPLATKY)SUPER KOUPÁNÍ 10KM.MOŽNOST ZAJISTIT DOPRAVU NA MÍSTO A MOŽNOST NATOČENÍ VAŠEHO VZRUŠUJÍCÍHO VIDEA.

Luxusní milenecký azyl!

Jihočeský kraj

Luxusní milenecký azyl! Příjměte pozvání na diskrétní samotu kde se budete cítit jako doma.Bohatě zásobený bar,minutková kuchyně na přání a žádní zvědaví sousedé nebudou narušovat Vaše milostné zálety.Vybavení na vysoké úrovni.Plazmová televize,krb,klimatizace,vana pro dva atd.1.hod.-290Kč,2.hodinka-pouze 110Kč.Celá noc po dohodě.Při Vaši cestě z Prahy po R4-Strakonické pouze odbočíte 300m.Těsně před obcí Čimelice.Objednávky denně 10-24.00hod. 608023565 p.Richter
608023565