Azyl pro milence Moravskoslezský kraj

Milenecký azyl Ostrava, Opava, Český Těšín a další azyly pro milence a hodinové hotely v Moravskoslezském kraji

Luxus Azyl Ostrava

Moravskoslezský kraj

Nabízíme vám nejmodernější milenecký azyl s 100% soukromím a kvalitou pro vaše tajné schůzky.,římo v srdci Ostravy v bezprostřední blízkosti světoznámé ulice Stodolní a nákupního centra Nová Karolina najdete dva nové milenecké azyly v podobě hodinových apartmánů. Nejvyšší kvalita, čistota, soukromí, naprostá diskrétnost a moderní vybavení jsou zde připraveny právě pro Vás. Velmi snadná dostupnost pěšky, autem či jakýmkoliv dopravním prostředkem včetně vlaku. Parkování je možné i v centru...
773 972 826 Stodolní, Ostrava
Luxus Azyl Ostrava Ostrava

De Luxe Azyl Ostrava

Moravskoslezský kraj

Pronájem de luxe pokoje v krásné vile se saunou a venkovní vířivkou pro 2 osoby. Diskrétnost zaručena, parkování v uzavřené zahradě. Ve vile jste vždy sami. V ceně ložní prádlo, ručníky, župany, prostěradla. Cena za 2 hod. Kč 8set,- Každá další hodina Kč 2stě,- Celá noc 20:00h-08:00h Kč 15set,- Možnost využití sauny nebo venkovní vířivky 5set,-/každá
603 753 281 Heřmanická, Ostrava
De Luxe Azyl Ostrava Ostrava

Milenecké azyly a hodinové hotely v Moravskoslezském kraji

Milenecký azyl Kopřivnice

Kopřivnice

Milenecký azyl Kopřivnice Diskrétní azyl na úrovni pro všechny, kteří chtějí diskrétní a čisté místo pro svou lásku. Pro více informací navštivte naše stránky. www.milenecky-azyl-koprivnice.cz

Azyl Havířov

Havířov

Azyl Havířov Azyl pro zamilované v Havířově na ul. Elišky Krásnohorské 2 a ul 17 Listopadu.Cena na 3 hod 500 Kč celá noc 600 Kč.Diskrétnost samozřejmostí.tel 608777031

Vila Club

Ostrava

Vila Club VILA CLUB Vám nabízí krátkodobé pobyty ve smyslu Azylu pro milence. Diskrétní, útulné a stylové pokoje k prožítí příjemných, třeba i jen pár hodin. Součástí objektu je recepce – Denní bar. Pokoje jsou v koloniálním stylu, vybaveny masívním nábytkem tak, abyste v nich mohli prožít nerušené chvíle odpočinku a relaxace. WC + koupelna se sprchovým koutem jsou součástí pokojů, včetně WiFi a TV - SAT. Nealko nápoje zdarma. Rádi Vám poskytneme azyl v diskrétním prostředí.
731828099

SOUKROMÍ OSTRAVA

Ostrava

SOUKROMÍ OSTRAVA Diskrétní, útulný a luxusně zařízený byt 1+1 v Ostravě Výškovicích,ke krátkodobému pronájmu solidním mileneckým párům. Celý byt prošel náročnou rekonstrukcí. Nová koupelna a WC, nová kuchyňská linka s vybavením. Vkusně zařízený pokoj s velkou postelí, tak abyste mohli prožít nerušené chvíle pohody a relaxace. Maximální čistota a hygiena, u nás samozřejmostí. Věříme, že u nás bude spokojen i ten nejnáročnější zákazník. Cena 300Kč hod., každá další hod. 100Kč, celá noc 700Kč. www.soukromiostrava.wbs.cz

Ubytování u Arény

Ostrava

Ubytování u Arény Čisté a diskrétní pokoje v Ostravě-Vítkovicích... 600kč/4hod
775762044

Ostrava

Ostrava

Hledáme solidní a solventní pár ke sdílení nově vybavené garsoniéry k účelúm příjemného setkávání.Byt se nachází v Ostravě Porubě.V ideálním případě Vaše schůzky 1x-2x týdně. Hledáme čistotný a slušný pár..Diskrétnost a slušné chování i v rámci sousedů je nutná.Ostatní osobně.

Azyl Zámeček

Český Těšín

Nabízíme luxusně vybavený apartmán v penzionu zámeček v Českém Těšíně všem, kdo si chtěji užít chvíle soukromí v diskrétním a příjemném prostředí, za přijatelnou cenu.

INTIM-PRO-VAS

Ostrava

INTIM-PRO-VAS Nabízíme soukromý apartmán ke strávení vašich něžností s milenkou,přítelkyní či manželkou,jsou vítány i trojice či dva páry.Cena je od 8H do 20H za 300kč a večerní pobyt od 20h do 300kč je 450kč.Apartmá se nachazí malebné obci Jistebník,10km jižně z Ostravy-Poruby.

V bytě

Ostrava

Nemáte kam se podít se svou přítelkyní? Potřebujete si půjčit byt? Nabízím zapůjčení bytu....v Ostravě u Uanu, za 1000 Kč na 24 hodin.

Penzion u Šárky Ostrava

Ostrava

Penzion u Šárky Ostrava Penzion pro zamilované, azyl pro milence v Ostravě. Nabízíme příjemně vybavené pokoje, diskrétní prostředí. Součástí penzionu je vybavená kuchyně, obývací pokoj a venkovní posezení na terase. Na vše se můžete podívat ve fotogalerii. Provozní doba Po-Pá 9-24, Sobota dle domluvy (volejte). Objednávky pokojů provádějte prosím telefonicky! E-mail nemusíme kontrolovat dostatečně často. Děkujeme.

Zahradní chatka poblíš Ostravy

Ostrava

Zahradní chatka poblíš Ostravy Chcete krásné a diskrétní místo kde budete moci trávit příjemné chvíle? Místo kam kdykoliv můžete utéct z města a trávit dny dle svých představ? Večery trávit stylově schouleni u krbu v obývacím pokoji se skleničkou dobrého vína? Místo kde si bez ohledu na počasí či roční období budete užívat své volné dny jen podle sebe? Pak jsme ho našli!

Diskrétní azyl

Ostrava

Diskrétní azyl Pokud hledáte diskrétní a nadstandartně vybavené prostory, jste na správné adrese. Apartmán je vybaven vířivou vanou, krbem, biliárem, minibarem, plazmovým televizorem, satelitem, DVD, internetem, prostě vším potřebným pro ten správný relax a odopčinek. Vše se nachází v diskrétní lokalitě blízko Ostravy - Poruby, v blízkosti je i dálnice. Parkování přímo u vily, samostatný vchod.

Diskrétní azyl

Ostrava

Diskrétní azyl Zveme Vás do nově zrekonstruovaného apartmánku. Pokud hledáte diskrétní a nadstandartně vybavené prostory, jste na správné adrese. Apartmán je vybaven vířivou vanou, krbem, biliárem, minibarem, plazmovým televizorem, satelitem, DVD, internetem, prostě vším potřebným pro ten správný relax a odopčinek. Vše se nachází v diskrétní lokalitě blízko Ostravy - Poruby, v blízkosti je i dálnice D47. Parkování přímo u vily, samostatný vchod.

Azyl pro milence

Moravskoslezský kraj

Azyl pro milence Nabízím pokoj v soukromí pro milenecké páry. Hodina 1000 kč, každá další započatá 500, je možnost se domluvit na celou noc nebo i den. Pro ženy nabízím tzv (ochranu jejich osoby ) zavolejte určitě se domluvíme.