Azyl pro milence Jihočeský kraj

Milenecký azyl České Budějovice, Tábor, Písek a další azyly pro milence a hodinové hotely v Jihočeském kraji

Místo pro váš milenecký azyl

Zaregistrovat azyl pro milence
Zaregistrujte svůj azyl pro milence, hodinový hotel anebo nabídku ubytování v soukromí do naší databáze a získejte přednostní zápis na této pozici. Registrace zahrnuje zvýrazněný zápis zde, vlastní prezentaci na hlavních inzertních serverech v České republice, možnost zveřejnit odkaz na vlastní www stránky, ilustrační fotografie a celou řadu dalších výhod. Pro více informací nás kontaktujte anebo se rovnou zaregistrujte do naší databáze.

Zaregistrovat azyl pro milence

Hodinové hotely a azyly pro milence

Soukromý Tábor Soběslav

Nabízím pro vaše erotické hrátky hodinový pokoj v okresu Tábor . Pokoj je situován v baráčku. 100% diskrétnost zaručena .Vybavení WC koupelna na pokoji TV po dohodě možnost občerstvení.

Penzion U Kohouta Vráž u Písku

Penzion U Kohouta Nabízíme krátkodobé ubytování ve třech dvoulůžkových pokojích, vybavených wc,sprchou, tv a wifi. Diskrétnost zaručena. Cena 600 kč/3hod.

AZYL /BYT/ LEVNĚ

DISKRÉTNÍ MILENECKÝ AZYL V KLIDNÉM PROSTŘEDÍ UPROSTŘED KRÁSNÉ PŘÍRODY S MOŽNOSTÍ DISKRETNI PROCHÁZKY.JEDNÁ SE O ZAŘÍZENÝ ZDĚNÝ ÚTULNÝ BYT S BALKONEM A GARÁŽÍ 20MIN. OD ČB,30MIN. OD PÍSKU,10MIN OD VODŇAN.MOŽNOST ZTRÁVENÍ CELÉHO VÍKENDU ČI TÝDNE.CENA 400,-PRO 2 OSOBY A NOC.TÝDEN 2000,-MOŽNOST I DLOUHODOBÉHO PRONÁJMU.CENA 3200,-(+POPLATKY)SUPER KOUPÁNÍ 10KM.MOŽNOST ZAJISTIT DOPRAVU NA MÍSTO A MOŽNOST NATOČENÍ VAŠEHO VZRUŠUJÍCÍHO VIDEA.

Luxusní milenecký azyl!

Luxusní milenecký azyl! Příjměte pozvání na diskrétní samotu kde se budete cítit jako doma.Bohatě zásobený bar,minutková kuchyně na přání a žádní zvědaví sousedé nebudou narušovat Vaše milostné zálety.Vybavení na vysoké úrovni.Plazmová televize,krb,klimatizace,vana pro dva atd.1.hod.-290Kč,2.hodinka-pouze 110Kč.Celá noc po dohodě.Při Vaši cestě z Prahy po R4-Strakonické pouze odbočíte 300m.Těsně před obcí Čimelice.Objednávky denně 10-24.00hod. 608023565 p.Richter
detail obrázku
Zavřít
Zvětšit