Klub Trojka i Azyl Přerov

774 921 002 Tovačovská 2b, Přerov Bar, Vířivá vana, Gynekologické křeslo, SM Studio, Zahrada, Sprchy, Krb, Hlídané parkoviště, Klimatizace, Video Nonstop
Klub TROJKA je menší privátní klub, který má v programu pravidelné pořádání SWINGERS party (středa od 16:00 a sobota od 20:00), BDSM party (každý pátek od 20:00) a dalších podobně zaměřených akcí. Tomu odpovídá i vybavení Klubu o čemž se můžete přesvědčit pokud Klub využijete jako MILENECKÝ AZYL.
Klub se nachází v klidné části města v rodinném domku na samostatném pozemku s vlastním parkovištěm. Součástí velké místnosti s krbem v přízemí je bar s bohatou nabídkou alko i nealko nápojů. Uzamykatelné skříňky, ručníky, osušky a hygienické potřeby se nacházejí v šatně vedle koupelen. Pokoje v prvním patře jsou každý originální svým vybavením. Pokoj skleněnka je v tomto naprosto výjimečný. Pro milovníky BDSM jsou připraveny dvě místnosti, které vás uchvátí jak nábytkem, tak i množstvím pomůcek, které můžete použít. Klub je částečně klimatizován. V letních měsících lze využít krytou terasu s ohništěm.
Klub dbá na naprostou diskrétnost hostů a celém objektu je zákaz pořizování jakýchkoli záznamů.
Těšíme se na vaši návštěvu.
detail obrázku
Zavřít
Zvětšit