Azyl pro milence Liberecký kraj

Milenecký azyl Liberec, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou a další azyly pro milence a hodinové hotely v Libereckém kraji

Jablonec nad Nisou

Ahoj dámy a pánové hledáte tajné místo na sex setkání?a není kde?Máš milenku milence ?Nabídnu vám Azyl příjemný zařízený čistý vybaven sprcha wc kuchyňka tv WiFi 2 pokoje. Cena na 2 hodiny za 2stě padesát kč každá další 1sto kč.Azyl v Jablonci nad Nisou.Platby za azyl preferuji pouze hotově zanechat při odchodu!!! Budu se těšit na vaši návštěvu váš Millazyl.Objednávejte se na telefonu.
770 119 777 Mlýnská, Jablonec nad Nisou
Ahoj dámy a pánové hledáte tajné místo na sex setkání?a není kde?Máš milenku milence ?Nabídnu vám Azyl příjemný zařízený čistý vybaven sprcha wc kuchyňka tv WiFi 2 pokoje. Cena na 2 hodiny za 2stě padesát kč každá další 1sto kč.Azyl v Jablonci nad Nisou.Platby za azyl preferuji pouze hotově zanechat při odchodu!!! Budu se těšit na vaši návštěvu váš Millazyl.Objednávejte se na telefonu.
770 119 777 Mlýnská, Jablonec nad Nisou

Hodinové hotely a azyly pro milence

Příjemné chvíle Tanvald

Příjemné chvíle Ahoj mám zájem napiš mi prosím něco pěkného prozijeme

Roubenka s krbem pro dva . Jablonec nad Nisou

Roubenka s krbem pro dva . Roubenka na samotě, samostatná celá chalupa pouze pro jeden pár. Smržovka. S garáž pro Vaše auto, nikdo Vás tu neuvidí. Naprostá anonymita a diskrétnost zaručena. S krbem pro krásné chvíle. Ručníky, kosmetika k dispozici. Rezervace nejlépe smskou na 605790906.

Azyl pro milence Česká Lípa Doksy

Azyl pro milence Česká Lípa AZYL PRO MILENCE-773515654 - Diskrétní ubytování v apartmánu s vanou a malou kuchyňkou pro tajně zamilované páry. Parkování v zahradě - více info na telefonu 773515654 - cena paušální 600,- ( 2 osoby) Nacházíme se v malé vesnici u Doks - jsme tedy dobře v dosahu pro všechny z okolí : Mladá Boleslav, Česká Lípa, Bělá pod Bezdězem, Doksy,..

Azyl centrum Liberec Liberec

Útulný celkově zrekonstruovaný byt v centru Liberce. Diskrétní zázemí s hezkou koupelnou, kuchyňskou linkou vč. kávovaru a lednice, která je naplněna různými druhy nápojů. Vždy perfektně čisté ložní prádlo a ručníky. Po předchozí dohodě na Vás na bytě může čekat vychlazený sekt,pokoj vyzdobený zapálenými svíčkami, vázaná květina pro ženu, romantická výzdoba postele z okvětních lístků nebo malé pohoštění formou ovocné mísy nebo obložené mísy. Cena: 2 hodiny 350 Kč 3 hodiny 500 Kč každá další hodina 150 Kč celá noc od 17.hod 800 Kč Možnost objednání v kteroukoli denní či noční hodinu i o víkendech na telefonním čísle 607 740 833 nebo 607 722 769. Přesná adresa předání klíčů Vám bude sdělena při Vaší rezervaci. Klíče od bytu Vám budou předány na nedalekém parkovišti u obchodu Lidl. Po Vašem odchodu je možné klíče předat osobně nebo je vhodit do poštovní schránky přímo v domě.

Byt-azyl pro milence v Liberci Liberec

Byt-azyl pro milence v Liberci Nabízíme byt-azyl pro milence nedaleko centra Liberce. Byt 1+kk v přízemí staršího, nově opraveného domu. Kuchyňka, sprchový kout, ložní prádlo a ručníky vždy čisté k dispozici.Dvě minuty od tramvajové zastávky. Parkování - vyhrazené před domem. Cena 350 Kč za dvě hodiny. Telefon 605 978 006. http://www.byt-azyl.cz/

milenecký azyl Liberec Liberec

Liberec,Rychtářská ulice,samostatná bytová jednotka 1+1 v panelovém domě,11pater,parkování,káva ,čaj,prádlo v ceně.600,-kč/3h. tel:607163530

Paradiso Liberec

Příjemný, útulný a diskrétní azyl / samostatný byt /pro páry na úrovni s plným minibarem v centru Liberce. Cena 500 Kč/ 2h. Pro pány nabízíme masáže celého těla včetně intimních partií. Objednávky: 722 465 265

Azyl - Apartmán Krásná

Apartmán najdete na samotě, v klidné části Jizerských hor. Je součástí penzionu, s vlastním vchodem. Ubytování však nabízíme pouze pokud není penzion obsazen ! Cena 600,-Kč./ 2 hod.

penzion Na Rozcestí

penzion Na Rozcestí Pěkné, čisté prostředí pro zamilované páry v krásné krajině Jizerských hor vám nabízí penzion Na Rozcestí. Pokoje mají koupelnu a wc, wifi a TV. V objektu se nachází restaurace s českou kuchyní.

DŮM U LESA

DISKRÉTNÍ UBYTOVÁNÍ PRO MILENECKÉ PÁRY V LIBERCI 2H POBYTU - 350 KČ 3H POBYTU - 400 KČ CELÁ NOC - 800 KČ

Milenecký AZYL

Milenecký AZYL Diskrétní ubytování pro milenecké páry- Obora u Doks-hodinnové,jednodenní, víkenddové a delší pobyty v pokojích či apartmánech.Cena jednotná 300,-/os a noc či den,...volejte: 774 578 244 Milenecký azyl pro všechny z okolí: Doksy, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Liberec,
detail obrázku
Zavřít
Zvětšit