Azyl pro milence Liberecký kraj

Milenecký azyl Liberec, Česká Lípa, Jablonec nad Nisou a další azyly pro milence a hodinové hotely v Libereckém kraji

Místo pro váš milenecký azyl

Zaregistrovat azyl pro milence
Zaregistrujte svůj azyl pro milence, hodinový hotel anebo nabídku ubytování v soukromí do naší databáze a získejte přednostní zápis na této pozici. Registrace zahrnuje zvýrazněný zápis zde, vlastní prezentaci na hlavních inzertních serverech v České republice, možnost zveřejnit odkaz na vlastní www stránky, ilustrační fotografie a celou řadu dalších výhod. Pro více informací nás kontaktujte anebo se rovnou zaregistrujte do naší databáze.

Zaregistrovat azyl pro milence

Hodinové hotely a azyly pro milence

Příjemné chvíle Tanvald

Příjemné chvíle Ahoj mám zájem napiš mi prosím něco pěkného prozijeme

Roubenka s krbem pro dva . Jablonec nad Nisou

Roubenka s krbem pro dva . Roubenka na samotě, samostatná celá chalupa pouze pro jeden pár. Smržovka. S garáž pro Vaše auto, nikdo Vás tu neuvidí. Naprostá anonymita a diskrétnost zaručena. S krbem pro krásné chvíle. Ručníky, kosmetika k dispozici. Rezervace nejlépe smskou na 605790906.

Azyl pro milence Česká Lípa Doksy

Azyl pro milence Česká Lípa AZYL PRO MILENCE-773515654 - Diskrétní ubytování v apartmánu s vanou a malou kuchyňkou pro tajně zamilované páry. Parkování v zahradě - více info na telefonu 773515654 - cena paušální 600,- ( 2 osoby) Nacházíme se v malé vesnici u Doks - jsme tedy dobře v dosahu pro všechny z okolí : Mladá Boleslav, Česká Lípa, Bělá pod Bezdězem, Doksy,..

Azyl centrum Liberec Liberec

Útulný celkově zrekonstruovaný byt v centru Liberce. Diskrétní zázemí s hezkou koupelnou, kuchyňskou linkou vč. kávovaru a lednice, která je naplněna různými druhy nápojů. Vždy perfektně čisté ložní prádlo a ručníky. Po předchozí dohodě na Vás na bytě může čekat vychlazený sekt,pokoj vyzdobený zapálenými svíčkami, vázaná květina pro ženu, romantická výzdoba postele z okvětních lístků nebo malé pohoštění formou ovocné mísy nebo obložené mísy. Cena: 2 hodiny 350 Kč 3 hodiny 500 Kč každá další hodina 150 Kč celá noc od 17.hod 800 Kč Možnost objednání v kteroukoli denní či noční hodinu i o víkendech na telefonním čísle 607 740 833 nebo 607 722 769. Přesná adresa předání klíčů Vám bude sdělena při Vaší rezervaci. Klíče od bytu Vám budou předány na nedalekém parkovišti u obchodu Lidl. Po Vašem odchodu je možné klíče předat osobně nebo je vhodit do poštovní schránky přímo v domě.

Byt-azyl pro milence v Liberci Liberec

Byt-azyl pro milence v Liberci Nabízíme byt-azyl pro milence nedaleko centra Liberce. Byt 1+kk v přízemí staršího, nově opraveného domu. Kuchyňka, sprchový kout, ložní prádlo a ručníky vždy čisté k dispozici.Dvě minuty od tramvajové zastávky. Parkování - vyhrazené před domem. Cena 350 Kč za dvě hodiny. Telefon 605 978 006. http://www.byt-azyl.cz/

milenecký azyl Liberec Liberec

Liberec,Rychtářská ulice,samostatná bytová jednotka 1+1 v panelovém domě,11pater,parkování,káva ,čaj,prádlo v ceně.600,-kč/3h. tel:607163530

Paradiso Liberec

Příjemný, útulný a diskrétní azyl / samostatný byt /pro páry na úrovni s plným minibarem v centru Liberce. Cena 500 Kč/ 2h. Pro pány nabízíme masáže celého těla včetně intimních partií. Objednávky: 722 465 265

Azyl - Apartmán Krásná

Apartmán najdete na samotě, v klidné části Jizerských hor. Je součástí penzionu, s vlastním vchodem. Ubytování však nabízíme pouze pokud není penzion obsazen ! Cena 600,-Kč./ 2 hod.

penzion Na Rozcestí

penzion Na Rozcestí Pěkné, čisté prostředí pro zamilované páry v krásné krajině Jizerských hor vám nabízí penzion Na Rozcestí. Pokoje mají koupelnu a wc, wifi a TV. V objektu se nachází restaurace s českou kuchyní.

DŮM U LESA

DISKRÉTNÍ UBYTOVÁNÍ PRO MILENECKÉ PÁRY V LIBERCI 2H POBYTU - 350 KČ 3H POBYTU - 400 KČ CELÁ NOC - 800 KČ

Milenecký AZYL

Milenecký AZYL Diskrétní ubytování pro milenecké páry- Obora u Doks-hodinnové,jednodenní, víkenddové a delší pobyty v pokojích či apartmánech.Cena jednotná 300,-/os a noc či den,...volejte: 774 578 244 Milenecký azyl pro všechny z okolí: Doksy, Česká Lípa, Mladá Boleslav, Liberec,
detail obrázku
Zavřít
Zvětšit