Azyl pro milence Moravskoslezský kraj

Milenecký azyl Ostrava, Opava, Český Těšín a další azyly pro milence a hodinové hotely v Moravskoslezském kraji

Místo pro váš milenecký azyl

Zaregistrovat azyl pro milence
Zaregistrujte svůj azyl pro milence, hodinový hotel anebo nabídku ubytování v soukromí do naší databáze a získejte přednostní zápis na této pozici. Registrace zahrnuje zvýrazněný zápis zde, vlastní prezentaci na hlavních inzertních serverech v České republice, možnost zveřejnit odkaz na vlastní www stránky, ilustrační fotografie a celou řadu dalších výhod. Pro více informací nás kontaktujte anebo se rovnou zaregistrujte do naší databáze.

Zaregistrovat azyl pro milence

Hodinové hotely a azyly pro milence

Azyl pro milence Ostrava

Azyl pro milence Nabízím pokoj v soukromí pro milenecké páry. Hodina 1000 kč, každá další započatá 500, je možnost se domluvit na celou noc nebo i den. Pro ženy nabízím tzv (ochranu jejich osoby ) zavolejte určitě se domluvíme.

Hostel u Arény Ostrava

Hostel u Arény Čisté a diskrétní pokoje v Ostravě - Vítkovicích. U nás naleznete diskrétní soukromí v čistém a útulném pokoji s koupelnou. Perfektní dostupnost z centra i ostatních částí Ostravy. Cena 1000,- / 4 hodiny.

Diskrétní milenecký Azyl Ostrava

Diskrétní milenecký Azyl Pronajímáme byty v provedení luxusních mileneckých azylů. Zaručujeme absolutní diskrétnost, protože jde o jednotlivé byty na různých místech. Nikoli jeden "vykřičený dům". Nepotkáte nikoho, ani naši recepční. Do bytu se dostanete PIN kódem, zámky jsou elektronické. 100% diskrétnost, 100% čistota, 100% kvalita prostředí. Byt si můžete pronajmout buď na 11h přes noc nebo den. Nebo na 23h. Více informací a rezervace na e-mailu. Nyní akce sleva 500,-Kč z pobytu. Napište do e-mailu kód AZYLY2020

Privátní Wellness Ostrava

Privátní Wellness finská - bio sauna, vířivka, diskrétní prostředí včetně parkování. Cena za 2 hodiny. více info na telefonu.

Milenecký azyl Kopřivnice Kopřivnice

Milenecký azyl Kopřivnice Diskrétní azyl na úrovni pro všechny, kteří chtějí diskrétní a čisté místo pro svou lásku. Pro více informací navštivte naše stránky. www.milenecky-azyl-koprivnice.cz

Azyl Havířov Havířov

Azyl Havířov Azyl pro zamilované v Havířově na ul. Elišky Krásnohorské 2 a ul 17 Listopadu.Cena na 3 hod 500 Kč celá noc 600 Kč.Diskrétnost samozřejmostí.tel 608777031

Vila Club Ostrava

Vila Club VILA CLUB Vám nabízí krátkodobé pobyty ve smyslu Azylu pro milence. Diskrétní, útulné a stylové pokoje k prožítí příjemných, třeba i jen pár hodin. Součástí objektu je recepce – Denní bar. Pokoje jsou v koloniálním stylu, vybaveny masívním nábytkem tak, abyste v nich mohli prožít nerušené chvíle odpočinku a relaxace. WC + koupelna se sprchovým koutem jsou součástí pokojů, včetně WiFi a TV - SAT. Nealko nápoje zdarma. Rádi Vám poskytneme azyl v diskrétním prostředí.

SOUKROMÍ OSTRAVA Ostrava

SOUKROMÍ OSTRAVA Diskrétní, útulný a luxusně zařízený byt 1+1 v Ostravě Výškovicích,ke krátkodobému pronájmu solidním mileneckým párům. Celý byt prošel náročnou rekonstrukcí. Nová koupelna a WC, nová kuchyňská linka s vybavením. Vkusně zařízený pokoj s velkou postelí, tak abyste mohli prožít nerušené chvíle pohody a relaxace. Maximální čistota a hygiena, u nás samozřejmostí. Věříme, že u nás bude spokojen i ten nejnáročnější zákazník. Cena 300Kč hod., každá další hod. 100Kč, celá noc 700Kč. www.soukromiostrava.wbs.cz

Ostrava Ostrava

Hledáme solidní a solventní pár ke sdílení nově vybavené garsoniéry k účelúm příjemného setkávání.Byt se nachází v Ostravě Porubě.V ideálním případě Vaše schůzky 1x-2x týdně. Hledáme čistotný a slušný pár..Diskrétnost a slušné chování i v rámci sousedů je nutná.Ostatní osobně.

Azyl Zámeček Český Těšín

Nabízíme luxusně vybavený apartmán v penzionu zámeček v Českém Těšíně všem, kdo si chtěji užít chvíle soukromí v diskrétním a příjemném prostředí, za přijatelnou cenu.

INTIM-PRO-VAS Ostrava

INTIM-PRO-VAS Nabízíme soukromý apartmán ke strávení vašich něžností s milenkou,přítelkyní či manželkou,jsou vítány i trojice či dva páry.Cena je od 8H do 20H za 300kč a večerní pobyt od 20h do 300kč je 450kč.Apartmá se nachazí malebné obci Jistebník,10km jižně z Ostravy-Poruby.

V bytě Ostrava

Nemáte kam se podít se svou přítelkyní? Potřebujete si půjčit byt? Nabízím zapůjčení bytu....v Ostravě u Uanu, za 1000 Kč na 24 hodin.

Penzion u Šárky Ostrava Ostrava

Penzion u Šárky Ostrava Penzion pro zamilované, azyl pro milence v Ostravě. Nabízíme příjemně vybavené pokoje, diskrétní prostředí. Součástí penzionu je vybavená kuchyně, obývací pokoj a venkovní posezení na terase. Na vše se můžete podívat ve fotogalerii. Provozní doba Po-Pá 9-24, Sobota dle domluvy (volejte). Objednávky pokojů provádějte prosím telefonicky! E-mail nemusíme kontrolovat dostatečně často. Děkujeme.

Zahradní chatka poblíš Ostravy Ostrava

Zahradní chatka poblíš Ostravy Chcete krásné a diskrétní místo kde budete moci trávit příjemné chvíle? Místo kam kdykoliv můžete utéct z města a trávit dny dle svých představ? Večery trávit stylově schouleni u krbu v obývacím pokoji se skleničkou dobrého vína? Místo kde si bez ohledu na počasí či roční období budete užívat své volné dny jen podle sebe? Pak jsme ho našli!

Diskrétní azyl Ostrava

Diskrétní azyl Pokud hledáte diskrétní a nadstandartně vybavené prostory, jste na správné adrese. Apartmán je vybaven vířivou vanou, krbem, biliárem, minibarem, plazmovým televizorem, satelitem, DVD, internetem, prostě vším potřebným pro ten správný relax a odopčinek. Vše se nachází v diskrétní lokalitě blízko Ostravy - Poruby, v blízkosti je i dálnice. Parkování přímo u vily, samostatný vchod.

Diskrétní azyl Ostrava

Diskrétní azyl Zveme Vás do nově zrekonstruovaného apartmánku. Pokud hledáte diskrétní a nadstandartně vybavené prostory, jste na správné adrese. Apartmán je vybaven vířivou vanou, krbem, biliárem, minibarem, plazmovým televizorem, satelitem, DVD, internetem, prostě vším potřebným pro ten správný relax a odopčinek. Vše se nachází v diskrétní lokalitě blízko Ostravy - Poruby, v blízkosti je i dálnice D47. Parkování přímo u vily, samostatný vchod.
detail obrázku
Zavřít
Zvětšit