Azyl pro milence Pardubický kraj

Milenecký azyl Pardubice, Chrudim, Svitavy a další azyly pro milence a hodinové hotely v Pardubickém kraji

Místo pro váš milenecký azyl

Zaregistrovat azyl pro milence
Zaregistrujte svůj azyl pro milence, hodinový hotel anebo nabídku ubytování v soukromí do naší databáze a získejte přednostní zápis na této pozici. Registrace zahrnuje zvýrazněný zápis zde, vlastní prezentaci na hlavních inzertních serverech v České republice, možnost zveřejnit odkaz na vlastní www stránky, ilustrační fotografie a celou řadu dalších výhod. Pro více informací nás kontaktujte anebo se rovnou zaregistrujte do naší databáze.

Zaregistrovat azyl pro milence

Hodinové hotely a azyly pro milence

PENZION LILIE Litomyšl

PENZION LILIE Nekuřácký penzion na okraji města nabízí diskrétní azyl nejen pro milence a zamilované páry či malé skupiny. Bezproblémové parkování na pozemku před penzionem nebo v blízkém okolí. Všechny pokoje jsou vybaveny manželskou postelí a stylovým nábytkem, sociálním zařízením (umyvadlo, sprcha a WC), LED TV+SAT a rychlým internetem (Wi-Fi). Čisté ložní prádlo a ručníky jsou samozřejmostí. Cena je od 600,- CZK / první dvě hodiny / pokoj nebo apartmán. Každá další hodina 100,- Kč.

Pokoj 40 Pardubice

Nabízíme Vám jej v klidné okrajové části Pardubic! Příjemný pokoj pro intimní chvíle je Vám plně k dispozici! Naprosto respektujeme Vaše soukromí. Diskrétnost, čisté a pohodlné prostředí je samozřejmostí. Objednávky přijímáme pouze po tel. dohodě, zpět nevoláme, ctíme diskrétnost, případně na email. Poctěte nás návštěvou v mileneckém azylu pro krásné chvilky. www.pokoj-40.webnode.cz

Azyl pro milence Hradec Králové

Atipický azyl na Starém městě v HK, kuchyňka, koupelna, WC, TV,video.... Cena: 4 hodiny- 600,-Kč, noc ( po 19h) - 700,-Kč

Milenecky azyl Pardubice Pardubice

Pojďte se schovat se svým milencem či milenkou do příjemného, diskrétního prostředí útulné garsonky v Pardubicich s maximálním pohodlím. Jsme vybaveni kompletním sociálním zařízením se sprchovým koutem. Studene a teple nápoje zdarma. Parkování v místě zdarma Cena 3 hodiny 390 Kč. Celá noc 700 Kč, ceny jsou za 2 osoby.

Ústí nad Orlicí

Pro Vaše hrátky nabízím nově vybavenou garsonku v Ústí nad Orlicí. Kuchyňka, sprcha wc, lednice čisté povlečení a ručníky. Lze domluvit i nápoje, občerstvení a dopravu.

Ubytování na chvilku

Ubytování na chvilku Nabízíme levné ubytování a azyl pro krátkodobé záležitosti. Poskytujeme azyl pro milence za příjemné ceny. Můžete od nás očekávat diskrétnost a nadstandardní servis. V našich útulně zařízených pokojích se budete cítit jako doma. Hledáte klid, pohodu, soukromí, odpočinek a hlavně diskrétnost? Máte chvíli času a někoho s kým ho chcete strávit, ale nemáte kde? Chcete prožít romantické, tajné nebo relaxační chvíle? Jste na správném místě. Otevřeli jste stránky, které jsou určeny právě pro Vás.

Apartmán v RD

Nabízíme krátkodobý pronájem apartmánu v RD. Dle přání zajistíme catering. Parkování na uzavřeném hlídaném parkovišti. Cena za 3 hodiny – 500Kč, celá noc - 1000Kč. Kontakt: tel. nebo možnost sms na 774 665 031, Nonstop provoz. Pardubice, Východní Čechy.
detail obrázku
Zavřít
Zvětšit