Azyl pro milence Středočeský kraj

Milenecký azyl Benešov, Beroun, Kolín, Mělník a další azyly pro milence a hodinové hotely ve Středočeském kraji

Zásmuky

Nabízíme možnost pronájmu Apartmánu, Azylu i s BDSM vybavením v samostatně stojícím objektu o dvou pokojích,v naprostém soukromí usedlosti. Parkování v krytém objektu, hned u vstupu do apartmánu. 30min. jízdy autem z Prahy. V okolí do 20 km jsou města Kolín, Kutná Hora, Sázava.Praha 40km.
720 516 605 Nerudova, Zásmuky
Nabízíme možnost pronájmu Apartmánu, Azylu i s BDSM vybavením v samostatně stojícím objektu o dvou pokojích,v naprostém soukromí usedlosti. Parkování v krytém objektu, hned u vstupu do apartmánu. 30min. jízdy autem z Prahy. V okolí do 20 km jsou města Kolín, Kutná Hora, Sázava.Praha 40km.

Hodinové hotely a azyly pro milence

Apartmány Mishell Buštěhrad

Apartmány Mishell Apartmány RELAX a WELLNESS v Buštěhradě Chybí Vám společné chvíle ve dvou? Nebo jen chcete zapomenout na uspěchanost všedních dnů a pořádně si zrelaxovat? Právě pro Vás jsme tady. Těšíme se na vaší návštěvu.

Azyl u D1 EXIT 66 Kralovice

Nabízíme relax, který neuškodí v klidném prostředí s možností parkování u domu. V nabídce je i masáž na objednání. Cena dohodou.

Milenecky azyl v Kladně Kladno

Nabízím ke krátkodobému pronajmu (1hod-48hod)) utulny, plne zařízený byt v centru Kladna. K dispozici lednice s alko i nealko napoji. Nejvyšší diskretnost zaručena. Parkování všude kolem baráku. Jedna hodina 300Kc, dvě hodiny 500kc, tři hodiny 600kc. Nocleh 800kc, cely víkend 1700kc.

azyl pro milence I BDSM páry Zásmuky

Nabízíme možnost pronájmu apartmánu v samostatně stojícím objektu o dvou pokojích,v naprostém soukromí usedlosti.Parkování v krytém objektu. Prostory se pronajímají jako celek ( tj. 2 místnosti, chodba a příslušenství ), vždy pod Vašim soukromím uzavřením. Druhý pokoj je uzpůsoben pro BDSM včetně základních pomůcek. Je povoleno fotografovat , filmovat, či prostory využívat , dle Vašich potřeb a fantazie pro soukromé použití. Rezervace prostor je možná pouze emailem nebo telefonicky. V BDSM pokoji najdete rám k zavěšení a poutání s nosností 200kg, postel s oky pro poutání,trestnou židli k poutání,klec,temnou kobku a vždy hygienicky ošetřené a čisté důtky, pouta, provazy, řetězy, masky... Cena 400Kč/1.hod + každá další 100Kč. Možnost na celou noc 19h-8h = 800Kč nebo i víkend (Pá 19h- Ne 10h) = 1.600Kč. Více foto na email

Azyl Kladno Kladno

Azyl Kladno Milenecký azyl v Kladně. Jedná se o dlouhodobý pronájem bytu v panelovém domě za 3000,- kč měsíčně. Klíče od bytu předám oproti platbě a byt je váš. Předpokládá se, že v bytě nebudete bydlet, ale budete ho nepravidelně využívat pro občasné návštěvy. Piště nejlépe email případně SMS. Ozvu se.

azyl

poskytnu azyl jak pro milence tak i pro ženy ,kterým chybí své vlastní bydlení anebo nemohou z různých důvodů provozovat své touhy a sex Miloš

azyl-ricany

Máte příležitost být spolu a nevíte kam? Azyl pro milence 2+1 s koupelnou v centru Říčan. Diskrétnost zaručena, čisté ložní prádlo a osušky jsou samozřejmostí. Parkování je možné poblíž domu. Cena 300Kč/1.hod + každá další 100Kč. Možnost na celou noc 19h-8h = 600Kč nebo i víkend (Pá 19h- Ne 18h) = 1.200Kč. Ceny jsou pro dvě osoby. Mobil: 737 132 436

Azyl pro milence Ml. Boleslav

Azyl pro milence Ml. Boleslav AZYL PRO MILENCE - Diskrétní ubytování v apartmánu s vanou a malou kuchyňkou pro tajně zamilované páry. Parkování v zahradě - více info na telefonu 605 400 345 Nacházíme se v malé vesnici u Doks - jsme tedy dobře v dosahu pro všechny z okolí : Mladá Boleslav, Česká Lípa, Bělá pod Bezdězem, Doksy,..

Azyl v lesní chaloupce s krbem

Azyl v lesní chaloupce s krbem Diskrétní azyl pro milence v lesní chaloupce s krbem (cca.30 min. autem z centra Prahy). Pár 2 hod. 450,- kč, cena za každou další osobu 150,- kč. Každá další započatá hodina činí 100,- kč na pár. Noc 850,- kč. Občerstvení dle přání po dohodě předem! Cena delšího pobytu dohodou. Parkování přímo u chalupy. Diskrétnost zaručena!

Azyl Průhonice

Nabízíme diskrétní ubytování pro milence na D1 - exit 6 - Průhonice. Zavolejte nám a rezervujte si svůj "azyl" . Cena za pokoj pro 2 osoby na max 2 hodiny - 490 Kč. Každá další započatá hodina - 110 Kč. Cena na noc (12 hodin) od 19-20 hod do 7-8 hod - 1000 Kč. Nebo využijte pronájem krásného apartmá Apartmá - nutné objednat 24 hodin předem - postel s nebesy, rohová vana - max 3 hodiny 1500 Kč - v ceně aparmá Bohemia sekt (demi nebo brut), čerstvé jahody, voda 0,7 l - každá další hodina - 200 Kč - cena na noc - odjezd ráno do 10 hod - 3000 Kč , v ceně snídaně na pokoj Rezervece: tel. 267750351-2 (non-stop)

Penzion Club pilotů

Útulné pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV, SAT, v diskrétní lokalitě, parkoviště před objektem.
detail obrázku
Zavřít
Zvětšit